Fest remarke 2019
мова:
укр
формат:
A5
об'єм:
128 стор.

+38 067 945-34-79
info@gz.in.ua

#forStaff #GZcamp #BigMisli #TimeLine #kvadrat127 #laMancha #Fest

Це вже друге видання програми Fest.

У 2015 році «Гірська зупинка» вперше випустила програму для загального користування, як практичний і корисний ресурс для служіння. Це був результат роботи представників семи таборів, які на проекті BigMisli-1 об’єдналися навколо ідеї покращити свої табори і поділитися ресурсом з іншими. Це видання було оновлено з урахуванням усіх побажань, адже багато таборів використовували перше видання, тож тепер сміливо можна сказати, що програма Fest перевірена і випробувана на практиці!

Про що Fest?
Провідна ідея програми – показати, що Бог існує не лише в уяві людей, але те, що Він живий та реально перебуває серед нас. Слово Бога актуальне і правдиве! Християнство – це не релігія, а реальні взаємини з реальним Богом.
Покликання кожного християнина – ділитися Благою Вісткою. В таборі в повсякденних справах ми показуємо і розповідаємо про Христа! На Talk Time ми маємо можливість розповідати про нашого Спасителя і передавати істини, які змінили наше життя. Під час обговорення різних тем ітиметься про те, Ким є Бог, і що це значить для кожного з нас.
Розуміння того, Хто є Бог і ким є ми – головне в житті людини.

Атмосфера Fest
Атмосферу радості на фестивалі можна підтримувати різними способами. Але унікальність формату «Fest» в тому, що чим креативніше буде ідея, тим більше вона впишеться у формат табору. Ми приведемо деякі приклади, як можна підтримати атмосферу фестивалю.

Програма Fest це:
  • 7 насиченних днів + bonus
  • унікальний контент
  • правила та опис кожной гри, уроку, події
  • зручність у користуванні
  • гнучкість для кожного табору

+38 067 945-34-79
info@gz.in.ua

#forStaff #GZcamp #BigMisli #TimeLine #kvadrat127 #laMancha #Fest