Квадрат 127 Оберезно! Програма насичена пригодами.
мова:
укр
формат:
A5
об'єм:
130 стор.

+38 067 945-34-79
info@gz.in.ua

#forStaff #GZcamp #BigMisli #TimeLine #kvadrat127 #laMancha #Fest

Унікальна, захоплююча, нестандартна, насичена, креативна програма для таборів!

Програма переносить нас у загадковий ліс, з таємницями та пригодами. Люди тут живуть за своїми законами, звірі вміють розмовляти, а кожен новий день приносить несподіванки. Для нас відкриті безмежні можливості!


Оскільки програма "Квадрат 127" була акумуляцією ідей від служителів з різних таборів, її наповнення вийшло дуже гармонічним. Вистачає і екстриму, і веселощів, і серйозного матеріалу для біблійних уроків. Дуже сподобалось, що програма відповідає на сучасні виклики підлітків. Вона стане хорошим помічником у проведенні чудових таборів цього літа!

Аня Микусевич

"Квадрат 127" – это гораздо больше, чем какая-либо лагерная программа, которую я когда-нибудь видел. Боюсь даже представить, сколько труда и времени ушло на написание всего, что в ней есть... Для меня и моей команды книга с программой стала настольной книгой, идеи которой мы можем использовать в проведении своего лагеря. Это огромный и драгоценный подарок, который принесет благословение и плод в каждый христианский лагерь! Спасибо вам!)

Сергей Рубан

Програма "Квадрат 127" – це сучасна програма, яка дає змогу донести Істину зрозумілою мовою та допомагає побачити барви життя з Богом. Розроблена в сучасному стилі з використанням останніх технологій – це робить програму легкою в підготовці матеріалів для кожного дня табору.
Дякую команді за потужну роботу та надання програми. Ви стали благословенням багатьом таборам! Мудрості та успіхів у нових досягненнях для Ісуса Христа!

Діма Чернокоза

Считаю эту программу очень хорошей! Кто бы что не говорил, но детей с Богом не познакомишь только через фан, экстрим-игры или подарки. Важной частью лагеря являться общение с детьми, беседы на библейскую тематику. И мне понравилось, что за основу взяли венец творения, человека, а именно ребят и девчонок – чтобы побуждать их разбираться в себе, чтобы помочь им понять, какими их задумал Бог, в чем их ценность. Для подростков это самое то!
Вы как всегда молодцы! С креативностью не подвели: многообразие игр и новых идей...

Sotnikov Juris

Лагерь – это время, которое ждут не только дети, но и взрослые. Лагерь – территория игр, драйва, общения, новых знакомств со сверстниками, а самое главное – это встреча с Богом, своим личным Спасителем. Перед командой главным и основным вопросом есть ПРОГРАММА. Благодарен ребятам, которые разрабатывали программу "Квадрат 127". Программа христоцентричная, четко продуман досуг и вмещает массу идей для тех, у которых не хватает креативного мышления. Спасибо Вам, а слава – Богу.

Женя Нагорный

«Квадрат 127» – як тільки я комусь озвучувала назву програми, майже всі запитували, що вона означає. Уже сама назва інтригує і виникає бажання відкрити цю книгу. Безумовно цього року і наш табір «Компас» також буде використовувати програму «Квадрат 127». Це велике надбання мати найкращі ідеї в одній збірці. Дякую всім, хто брав у цьому участь. Ціную вашу працю. Молюсь про Боже керівництво для кожного координатора християнських таборів. Одному Господу слава!

Олена Демчук

+38 067 945-34-79
info@gz.in.ua

#forStaff #GZcamp #BigMisli #TimeLine #kvadrat127 #laMancha #Fest