staff GZ

ГО «Гірська зупинка» — це НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР ДЛЯ ТИХ, ХТО ВПЛИВАЄ НА ДІТЕЙ ТА МОЛОДЬ, ПРИВИВАЮЧИ ХРИСТИЯНСЬКИХ ЦІННОСТІ.

Своє служіння ми розпочали з 2005 року, коли провели перший табір для підлітків. Ми бачили потребу в тому, щоб показувати Христа не в релігії, яка ставала для багатьох формальністю, а в живих стосунках із Ним. Щороку ми розвивалися і професійно, і кількісно, досягаючи своє бачення.

Згодом ми зареєстрували громадську організацію “Гірська зупинка” для того щоб працювати більш структурніше, щоб буди більш ефективними. Всі наші проекти направлені на якісну зміну мислення та живі стосунки з Богом.

Місія

Створювати умови та ресурси для розвитку таборів, клубів та недільних шкіл.

Цінності

  • Служіння GZ camp покликане Богом стверджувати авторитет Священного Писання і не піддає його сумніву. Цінність Біблійної основи випливає з любові до Бога і виражається в практичному послуху Його Слову.

  • Ми прикладаємо всіх зусиль для забезпечення безпечних умов перебування на наших проектах, що виражене у пильному відношенні до техніки безпеки, а також захисту кожного учасника від емоційних травм.

  • Ми хочемо бути служінням, яке динамічно розвивається та є актуальним для нашої цільової аудиторії. Досліджуючи тренди у нашому суспільстві, ми відповідаємо на основні виклики нашого часу та пропонуємо нові проекти та методи служіння.

  • В своєму служінні ми хочемо позитивно впливати на основні сфери життя наших учасників, всебічно розвиваючи та надихаючи кожного на повноцінне життя з Богом.

Засновники

ЄВГЕН ВОЛОСТНОВ
Голова правління, засновник GZcamp
ЯРОСЛАВ ВОЛОСТНОВ
Засновник GZcamp
ДМИТРО ЩЕРБИНА
Координатор молодіжного служіння Братства Незалежних Церков і Місій ЕХБ. Молодіжний рух «ЗаХристом». Засновник GZcamp
ІННА ПРОКОПЧУК
Координаторка проекту волонтерства місії Gemeinnützige Gesellschaft für Mission und Seelsorge mbH S’Einlaedele
ДІНА ПРОКОПЧУК
Віце-президентка Hodos Institute (Інститут вивчення та розвитку лідерства). Координаторка проекту «Формування лідерства серед підлітків» в Україні

Наші досягнення

Гірська зупинка

Найголовніше – це почати. У 2005 році ми провели свій перший християнський табір для підлітків!

Сarabine Course

Вже у 2008 році почали впроваджувати у свої табори екстрим. У 2014 провели перше навчання для таборів з будівництва мотузкових парків. Ці події та партнерство з іншими таборами дало старт для організації компанії RCstandard.

BigMisli

Першими в Україні почали проект по генерації ідей для таборів — BigMisli. Починаючи з 2014 року ми регулярно збираємо персонал з різних таборів для генерації ідей і натхнення до креативного мислення.

Staff camp

У 2015 провели свій перший Staff Camp. Інноваційним було те, що брати участь в ньому змогли представники інших таборів. Нам здається що це надихнуло інші організації на щось подібне!

Empower

У 2016 році були організаторами проекту Empower. За ініціативи Mission Eurasia та в партнерстві з іншими організаціями було проведено конференцію, на якій зібралося 400 табірних працівників. Цей проект дав новий імпульс у організації таборів християнської спільноти.

програма для табору

Починаючи з 2015 року випускаємо унікальні програми, які щороку набирають все більшого попиту. Понад 200 таборів, використовуючи програму “Time Line” у 2017 році, охопили 17 300 учасників. Наші програми посідали перші місця на проекті ReCamp 2018, 2019 від Ассоціації християнських таборів.

Документи